a

VOORZORGSMAATREGELEN COVID-19

OPENINGSUREN:

Fitfaktor heeft zijn openingsuren aangepast zodat wij zoveel mogelijk leden op een veilige manier kunnen laten sporten.

MA-VRIJ: 8u00 tot 14u00 en 16u00 tot 22u00

WEEKEND: 9u00 -14u00

Op weekdagen zijn wij gesloten tussen 14h00 en 16h00 zodat wij voldoende tijd hebben om alles extra te reinigen.

Jullie gezondheid is onze topprioriteit!

RESERVATIE FITNESS/GROEPSLES:

Zolang wij de coronamaatregelen moeten volgen, zal je nog altijd moeten reserveren om te fitnessen en/of voor een groepsles. Dit om in eerste instantie zeker te zijn van je plekje en geen onnodige verplaatsingen te maken

Reserveren kan gebeuren op volgende manieren:

·  Online via onze website en dit max. 7 dagen op voorhand. www.fitfaktor.be        

·  Via App-store of Playstore:  “MyClubApp” downloaden – Fitfaktor zoeken en reserveren (snel, makkelijk en handig!)

·  Indien dit voor jou (nog) niet mogelijk is, kan je  ons altijd contacteren via het telefoonnummer 015639356 (op weekdagen tussen 9u00-13u00) of via mail info@fitfaktor.be. Wij doen dan voor jou het nodige.

We vragen echter wel om zoveel mogelijk via de App en/of website te reserveren.

De reservaties zullen lopen als volgt:

Wij hebben tijdsloten gemaakt van 2 uur.

Dat wil zeggen vanaf 8u00-10u00 / 10u00-12u00 / 12u00-14u00 / 16u00-18uh00 / 18u00-20u00 / 20u00-22u00 

!Weekend: 9u00-11u30 / 11u30-14u00

Indien je bijvoorbeeld gereserveerd hebt tussen 8u-10u,  vragen wij je zeker in deze tijdspanne te komen sporten. Je hoeft daarom niet stipt om 8u aanwezig te zijn of tot 10u te sporten, zolang je maar de door jou gereserveerde tijdssloten respecteert. Voor onze leden die hun sleutel na training willen uitlezen, vragen wij om 5 min voor het einde van uw tijdslot de training af te ronden. Denk aan onze volgende sporters!

Wij hebben in elk tijdslot een capaciteit voor 35 personen, wat meer dan 15m2per persoon inhoudt. 

Er is dus plaats genoeg om jullie te ontvangen in onze fitnessruimte.

VERLENGING ABONNEMENTEN:

Fitfaktor zal de periode van sluiting volledig compenseren vanaf het begin van heropening (09/06/2021!!).Dit geldt voor iedereen en vinden we het meest fair naar al onze leden toe. Je hoeft hier zelf niets voor te doen.

VOORZORGSMAATREGELEN:

·    Heb je griepverschijnselen of voel je je niet goed, blijf thuis.

·    Reserveer online onze fitness en groepslessen

·   Kleedkamers en sauna zijn nog steeds gesloten, kom naar Fitfaktor in je sportoutfit en breng een handdoek mee. Nieuwe lockers zijn aanwezig om kleine persoonlijke items in op te bergen.

·   Het is je eigen verantwoordelijkheid om de voorgeschreven richtlijnen op te volgen.

·   Desinfecteer je handen bij het toetreden en verlaten van Fitfaktor. Wij voorzien hiervoor het nodige materiaal.

·   Gebruik van mondmasker bij binnenkomst en verplaatsingen en/of wanneer je dit wenselijk vindt in de sportzalen.

·   Onze medewerkers ontsmetten de trainingsruimtes regelmatig.

·   Reinig zelf de toestellen na gebruik. Wij voorzien hiervoor het nodige materiaal.

·   Je bent verplicht uw eigen handdoek altijd te gebruiken tijdens het trainen.

·   Train veilig aub.

·    Vergeet je volgende training niet in te boeken.

BELANGRIJK!!!

1° Zoals vermeld in de vorige nieuwsbrief, hebben wij  onze verouderde Vario- en Runtoestellen vervangen door een nieuwere versie. De leden die deze toestellen op hun schema hadden, gelieve even langs te komen zodat wij deze kunnen aanpassen op je schema.

2° Testen en nieuwe schema’s maken zullen we nog heel even uitstellen. Een weging en/of kleine aanpassing (zie hierboven) laten doen kan eventueel al wel.  Onze trainers zullen proberen iedereen zo snel mogelijk verder te helpen met deze afspraken.